Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Car SPA

Każde BMW i MINI zasługuje na blask i należytą prezencję. Zapewniamy, że finalny efekt naszej pielęgnacji pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagających z Państwa.

W OFERCIE USŁUG PIELĘGNACYJNYCH ZNAJDZIECIE PAŃSTWO:

POWŁOKI OCHRONNE.

Aby jak najlepiej zabezpieczyć Państwa samochód przed czynnikami zewnętrznymi oferujemy powłoki ochronne na:
- lakier
- felgi
- lampy
- tapicerkę skórzaną
- elementy z tworzywa sztucznego i listwy ozdobne

POBIERZ CENNIK

KOREKTA LAKIERU.

Właściwie wykonana korekta wymaga wieloletniej praktyki oraz wiedzy z zakresu doboru odpowiednich materiałów ściernych i maszyn. Profesjonalnie wykonana korekta lakieru to wieloetapowy proces, który przywraca lakier do stanu idealnego.

Cena korekty lakieru jest ustalana indywidualnie.

DARMOWA WYCENA

MYCIE SPA.

W BMW Premium Arena nie tylko oczyszczamy, ale również pielęgnujemy powierzchnię auta.  Podczas procesu mycia auta przykładamy dbałość o nienaganną czystość zakamarków karoserii i najmniejszych detali, a wraz z odpowiednio dobranymi kosmetykami sprawimy, że Twoje auto odzyska blask.

DARMOWA WYCENA

POWŁOKI HYDROFOBOWE NA SZYBY.

Zupełnie nowy system powłok o niezwykłej trwałości,  hydrofobowości i zdolności do rozpraszania kropli wody. Zapewnij sobie idealną widoczność w każdych warunkach.

POBIERZ CENNIK

Tak jak ważne jest dbanie o sprawne funkcjonowanie pojazdu oraz regularne przeglądy, tak równie istotna jest jego pielęgnacja zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Oferujemy dokładne czyszczenie samochodu oraz Car SPA, podczas którego z samochodu najpierw usuwane są wszelkie zabrudzenia, a następnie jest on poddany pielęgnacji. Car SPA skupia się na czyszczeniu wszystkich detali oraz zakamarków.

Kosmetyka auta pozwala na zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Dobrym sposobem jest nałożenie ochronnej powłoki, którą można pokryć lakier oraz felgi, ale także wnętrze pojazdu, na przykład skórzaną tapicerkę lub ozdobne listwy.

W ramach naszych usług możemy wykonać również powłokę hybrydową, która chroni lakier przed blaknięciem, a także ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości. Zadbaj o swoje BMW razem z nami, zapewnij mu fachową pielęgnację.

Zapraszamy do kontaktu

Daniel Prus
Detailer
Łukasz Rogacki
Detailer