Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Aplikacja My BMW - 5 powodów, by ją mieć

BMW w Twojej kieszeni.

Połącz się ze swoim BMW za pomocą smartfona. Zyskaj szybki dostęp do statusu pojazdu i jego funkcji gdziekolwiek jesteś. Nie jesteś pewny/a, czy zamknąłeś/aś samochód? Nie musisz się już wracać. Sprawdź to w aplikacji My BMW i po prostu zamknij go zdalnie. 

 

Nowa aplikacja My BMW jest następcą bardzo popularnej BMW Connected App i oferuje jeszcze bardziej przejrzysty interfejs, nowocześniejszy wygląd i intuicyjną obsługę.

5 powodów, dla których warto mieć My BMW.

1. Szybki dostęp do statusu pojazdu i jego funkcjonalności.

2. Szybki i bezpośredni kontakt z Twoim Serwisem BMW.

3. Usługi umilające i ułatwiające korzystanie z elektromobilności.

4. Precyzyjne mapy i nawigacja oraz możliwość sprawdzania lokalizacji pojazdu.

5. Częste aktualizacje i wprowadzanie nowych funkcji.

Funkcje aplikacji My BMW.

• Sprawdzanie stanu pojazdu - czy drzwi są zamknięte? Jaki jest stan licznika? Czy paliwa wystarczy na następną podróż? To wszystko możesz sprawdzić z dowolnego miejsca.

Zdalny dostęp do pojazdu - zamknij swoje BMW z poziomu aplikacji lub przewietrz je otwierając szyby jeszcze przed podróżą.

Planowanie trasy - zaplanuj trasę przejazdu i prześlij ją zdalnie do nawigacji swojego BMW.

• Zarządzanie serwisem - aplikacja przypomni kiedy wypada kolejny przegląd, a także daje możliwość umówienia wizyty w autoryzowanym serwisie BMW.

Jazda elektryczna i zbieranie punktów - jako kierowca wybranego modelu hybrydowego plug-in BMW możesz zbierać punkty za każdy kilometr przejechany tylko elektrycznie. Punkty wymieniaj na nagrody - np. bezpłatne ładowanie w BMW Charging. 

Miej oko na swoje BMW - aplikacja umożliwia obserwowanie samochodu za pomocą systemu kamer 360 z każdej perspektywy. 

• Bezpośrednie połączenie ze światem BMW - aplikacja My BMW oferuje interesujące informacje ze świata BMW. Dowiedz się więcej o innowacjach i ofertach w kanale informacyjnym Discover BMW.

Instalacja aplikacji i podłączenie BMW.

Nie wiesz jak zacząć? Obejrzyj film, by zainstalować i połączyć swoje BMW z aplikacją My BMW.*
_____

* Film w języku angielskim. Aplikacja My BMW jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami BMW od roku modelowego 2014. Warunkiem korzystania jest posiadanie usług ConnectedDrive i odpowiedniego smartfona. Dostępność i zakres funkcji aplikacji My BMW zależy od rynku.

POBIERZ APLIKACJĘ NA SWÓJ SMARTFON Z OFICJALNYCH ŹRÓDEŁ: