Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

BMW Konfigurator

Stwórz własne arcydzieło.

Czy zdarzyło Ci się obejrzeć za samochodem, który na innych nie zrobił wrażenia? A innym razem ktoś zachwycał się kolorem auta, który Tobie zupełnie się nie podobał? Na tym polega piękno motoryzacji! Każdy z nas jest inny i ma inne upodobania.

Teraz nie musisz iść na kompromis! Stwórz od podstaw swoje wymarzone BMW używając konfiguratora na stronie producenta, a następnie wróć na tę stronę, by zamówić indywidualną ofertę na jego zakup.

 

Przejdź do konfiguratora

Mam już gotową konfigurację

Konfiguracja gotowa?

Twoje BMW prezentuje się fantastycznie! I najważniejsze - jest idealnie takie, jak chciałeś/aś. Od poznania oferty zakupu dzielą Cię 3 proste kroki:

1️⃣ - Będąc na stronie swojej konfiguracji:

  • Na telefonie - przewiń na sam dół i kliknij w ikonkę kopiowania.
  • Na komputerze - przejdź w ostatnią zakładkę "Kolejne etapy". Na samym dole znajdziesz przycisk "kopiuj"

2️⃣ - Następnie przejdź z powrotem na tę stronę i uzupełnij formularz na dole. W miejscu "Moja konfiguracja" wklej skopiowany link.

3️⃣ - Po wysłaniu formularza nasz Doradca skontaktuje się w ciągu jednego dnia roboczego, by przedstawić indywidualną ofertę cenową oraz poinformuje o spodziewanym terminie realizacji.

Radość z jazdy jest na wyciągnięcie ręki...

 

Chcę poznać cenę

ZAMÓW NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info