Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

O firmie

BMW Premium Arena Kalisz - miejsce, w którym spełniają się motoryzacyjne marzenia.

BMW od lat wyznacza nowe standardy. Każdy kolejny model stanowi przemyślaną wizję, która przybliża nas do przyszłości, zachowując jednocześnie typowe cechy marki w swoich nowych interpretacjach.

W 2017 roku w Kaliszu przy ulicy Wrocławskiej 50A otworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalny świat BMW, w którym spędzony czas jest radością godną prowadzenia naszych samochodów. Pragniemy, aby nasi Klienci mogli poznawać BMW w otoczeniu, które jest bezpośrednim nośnikiem wartości takich jak tradycja, nowoczesność, prestiż i emocje. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym zakup samochodu oraz jego obsługa serwisowa stają się przyjemnością klasy Premium.

Historia Firmy

Salon BMW Premium Arena Kalisz należy do Grupy Dealerskiej Bednarek, która związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Obecnie, mając ponad 30-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy dumni, że możemy oferować produkty i usługi autoryzowane przez uznane marki, takie jak: BMW, MINI, ŠKODA, SEAT, VOLVO, Volkswagen Samochody Osobowe oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.

Salony i autoryzowane stacje serwisowe Grupy Bednarek zlokalizowane są pod następującymi adresami:

- BMW, MINI - Łódź, ul. Rokicińska 190, www.lodz.premiumarena.pl
- BMW - Łódź, al. Włókniarzy 48, www.lodz.premiumarena.pl
- BMW - Dobroń, ul. Wrocławska 18A, www.dobron.premiumarena.pl
- ŠKODA - Dobroń, ul. Wrocławska 18, www skoda-dobron.pl
- ŠKODA, SEAT, CUPRA, VW - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl
- VOLVO - Łódź ul. Rokicińska 164, www.volvocarbednarek.pl

Mając świadomość jak trudno dziś o pełne zadowolenie i zaufanie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji naszych pracowników oraz do profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz otwartość na każdą troskę i potrzebę. Dokładamy wszelkich starań, aby marka Bednarek i Premium Arena była zawsze kojarzona z rzetelnością, pasją oraz profesjonalizmem.

Serdecznie zapraszamy!