Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

BMW Excellence Club

Czym jest BMW Excellence Club?

Zapraszamy do odkrycia świata niepowtarzalnych doświadczeń, idealnie dopasowanych do Twoich wyjątkowych oczekiwań. Wybierz tylko to, co najlepsze, inspirujące i niezwykłe. W BMW Excellence Club czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane doświadczenia ze świata sportu, muzyki, kultury i motoryzacji, które dostępne są jedynie dla naszych członków. Dołącz już dziś i ciesz się wyjątkowymi przywilejami, które zapewnią Ci niezapomniane chwile.

___________________________________________

Kto może zostać członkiem klubu?

Czy cenisz sobie luksusowy komfort, który oferuje BMW serii 7, czy może przyciąga Cię bezkompromisowa stylistyka BMW X7? Może podziwiasz ekstrawagancki charakter BMW serii 8 i pochłaniają Cię emocje związane z prowadzeniem BMW M8? A może zachwycił Cię elektryzujący i wyrazisty styl BMW XM lub wizjonerska limuzyna i7? Jeśli kupiłeś/aś, któryś z tych modeli, to BMW Excellence Club został stworzony specjalnie dla Ciebie. Dołącz do nas i odkryj świat wyjątkowych doświadczeń, idealnie dopasowanych do Twoich oczekiwań.

___________________________________________

Jak dołączyć do BMW Excellence Club?

Aby dołączyć do Klubu, uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą i wprowadzimy Cię do świata ekskluzywnych doświadczeń BMW Excellence Club.  


Dowiedz się więcej: bmwexcellenceclub.pl

BMW EXCELLENCE CLUB.

Model, który posiadam:

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info